آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶

حمایت از ما
رزرو اینترنتی هتل آپارتمان در مشهد
خانه » اخبار هنرمندان » شهره سلطانی: کنسرت من مناسب طبقه مرفه است!!
شهره سلطانی: کنسرت من مناسب طبقه مرفه است!!

شهره سلطانی: کنسرت من مناسب طبقه مرفه است!!

شهره سلطانی: کنسرت من مناسب طبقه مرفه است!!

شهره سلطانی: تنها طبقه مرفه می‌‌توانند به کنسرت من بیایند

برنامه “آبان” برنامه‌ای درباره زنان است که به گفت‌وگو با شخصیت‌های زن معاصر در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و هنری،‌ ورزشی‌ و علمی و… می‌پردازد. این برنامه به کارگردانی مهرداد شاملو و بهروز داوودی روزهای شنبه روی سایت آپارات قرار می‌گیرد.

“آنتن استودیو” تهیه‌کننده، مهدیا عابدی سردبیر و کتایون کیخسروی  نویسنده، مشاور رسانه‌ای برنامه “آبان” هستند.

شهره سلطانی در برنامه آبان

شهره سلطانی میگوید من نسبت به موسیقی، آدم پرت و پلایی نبوده ام که بخواهم از سر هوس کنسرت برگزار کنم. سلطانیبازیگر سینما و تلوزیون و خواننده گروه موسیقی دات – اظهار کرده است:

رشته تحصیلی من در هنرستان و دانشگاه، موسیقی بوده است. من همیشه سازم را زده و آوازم را خوانده ام و جزو افرادی نیستم که بخواهم نمایش یا شو بدهم.سرپرست گروه موسیقی «دات» ادامه داده است:من سنتور را به عنوان ساز اصلی و پیانو را به عنوان ساز مادر می نواختم و آواز سنتی را نزد هنگامه اخوان آموختم.

شهره سلطانی که چندی پیش کنسرت خود را در تالار وحدت اجرا کرد، در گفت وگو با آزاده نامداری در برنامه آبان، به معضلاتی که یک خواننده زن برای برگزاری کنسرت با آن ها دسته و پنجه نرم می کند، اشاره کرد.

بخش زیادی از این گفت وگو به فعالیت موسیقایی سلطانی دارد. گزیده ای از صحبت های او از این قرار است:”من باید باموسیقی حرفم را بزنم، همایون شجریان یکی از بهترین هاست که خود را از زیر لوای نام پدر بیرون کشید، موسیقی جزیی از زندگی من است، تنها طبقه مرفه می توانند به کنسرت من بیایدند، منبع عنوان یک هنرمند باید فعال باشم وگرنه دیگر هنرمند نیستم و…”


منبع: http://parslove.ir/shohreh-soltani-concert/

*

code

تمامی حقوق متعلق به سایت فارس لاو میباشد و کپی برداری از این سایت به هرصورت پیگرد قانونی دارد