آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶

حمایت از ما
رزرو اینترنتی هتل آپارتمان در مشهد
خانه » اخبار هنرمندان » داستان سریال اوکیا + تصاویر بازیگران
داستان سریال اوکیا + تصاویر بازیگران

داستان سریال اوکیا + تصاویر بازیگران

داستان سریال اوکیا + تصاویر بازیگران

 

سریال اکیا که این روزها به عنوان نسخه فارسی سریال کارا سودا یا در حقیقت عشق‌بی‌پایان تبلیغ می‌شود، ماجرای دوستی همسر امیر و دوست دختر سابق کمال است.

او دختر ویلدان که از خانوادهای ثروتمند و اوندر از خانوادهای متوسط است.او یک برادر دوقلو به اسم اوزان دارد.اودختری شاد و بی پروا است.او با اینکه در یک خانوادهٔ ثروتمند بزرگ شده اما همیشه از زندگی پُر زرق و برق کمیدوری میکند.

در زمانی که او و کمال عاشق یکدیگر بودند و خیال ازدواج کردن داشتند،اوزان یک زن را میکشد و او برای پنهانکردن این قتل،مجبور میشود با امیر کوزجواوغلو ازدواج کند و پیشنهاد ازدواج کمال را رد میکند،کمال فکر میکنداکیا بخاطر مادیات پیشنهاد ازدواج او را رَد کرده است،

به همین خاطر ناراحت میشود و قید استانبول را میزند. .سال ۲۰۱۵ میشود و اکیا هنوز هم مثل روزهای اول عاشقکمال است و به امید اینکه روزی به کمال میرسد هر روز قوی تر میشود.کمال برای کار کردن روی یک پروژه در شرکتامیر دوباره به استانبول بر میگردد و با بازگشت کمال به استانبول همه چیز دوباره آغاز میشود
این سریال یکی از گرانترین و پرهزینهترین سریالهای کشور ترکیه است و جوایز بسیاری را ربوده است. به خاطر هزینههای بالای رایت این اثر، گفته میشود پای یک برند تازه در میان است و سریال را برندی به نام اکیا که تولیدکننده لوازم آرایش و پوست و موی اکیا است، تامین کرده است.

اکیا نام جدید کاراکتری در این سریال به نام نیهان با بازی نسلیحان آتاگول است.

یکی دیگر از بازیگران این سریال موفق، بوراک اوزچیویت است، بازیگر نقش کامران در سریال چکاوک و همچنین نقش بالیخان در سریال حریم سلطان. او که از خوشسیماهای سریالهای ترکیهای است، یکی از عوامل موفقیت سریال اکیا محسوب میشود.

موضوع برند آرایشی بهداشتی اوکیا، حاشیههایی تازه هم داشته است. برای مثال در اینستاگرام، برخی از کاربران به تمسخر این مساله پرداختهاند. یکی نوشته شانس آوردیم پشمک حاجعبدالله اسپانسر این سریال نشده و دیگری آن را بینهایت مسخره دانسته است.

عکس های جذاب نسلیهان اتاگول بازیگر نقش اکیا در سریال اکیا

عکس های جذاب نسلیهان اتاگول بازیگر نقش اکیا در سریال اکیا

عکس های جذاب نسلیهان اتاگول بازیگر نقش اکیا در سریال اکیا


منبع:http://parslove.ir/serial-story-avkya-pictures-the-actors/

*

code

تمامی حقوق متعلق به سایت فارس لاو میباشد و کپی برداری از این سایت به هرصورت پیگرد قانونی دارد