هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

حمایت از ما
رزرو اینترنتی هتل آپارتمان در مشهد
خانه » مد و زیبایی » زیورآلات » ساعت مچي مردانه شيك
ساعت مچي مردانه شيك

ساعت مچي مردانه شيك

ساعت مچي مردانه شيك

ساعت مچي مردانه

چگونه يك ساعت مچي خوب بخريم؟

بهتر است قبل از تصمیم به خرید ،مشخص کنید چه انتظاراتی از ساعتان دارید. اگر به مد نيز اهميت ميدهيد بايد بدانيد كه کجا می خواهید آن را استفاده کنید با چه لباسي ميخواهيد ان را بپوشيد یا از کجا باید آن را تهیه کنید همیشه دانستن چند نکته ساده اما اصولی باعث می شود انتخاب های بجا و درستی داشته باشیم .

انواع ساعت

ساعتهااز لحاظ منبع انرژی، معمولاً سه نوع هستند: کوارتز، اتوماتیک و اتوکوارتز.

ساعتهای اتوماتیک «خود کوک » هستند.یعنی با حرکت مچ دست، کوک میشوند.ساعتهای کوارتز با باتری کار میکنند ونیازی به کوک کردن ندارند.ساعتهای اتوکوارتز هم باتری دارند؛ امّا باتریشان با حرکت دست پُرمیشود.

ساعت مچی خوب

بهتر است ساعت مچی شما، صفحه ی بزرگ و روشن داشته باشد.اگر میخواهید ساعت ارزانی بخرید، نوع پلاستیک یاش بهتر است. در ساعتهای فلزی ارزان،از سرب استفاده شده است. سرب از راه پوست جذب بدن میشود و برای سلامتی بسیار خطرناک است.ساعت های ارزان که از سرب ساخته شده اند ، هدیه های خوبی نیستند. کارخانه های معتبر از پلاستیک یا استیل استفاده میکنند که ضد حسّاسیت هم هستند. معمولاً پشت صفحه ی این ساعتها می نویسند: ضد حسّاسیت.

دشمنان ساعت مچی

ساعت با بخار و آب خراب میشود. البتّه دیگر تمام ساعتها ضدآب هستند. ولی ساعت، هر قدر هم که ضد آب باشد، در دریا، حمّام و استخر خراب میشود. ساعت را روی دستگا ههای برقی نگذارید. دستگاههایی مثل: تلویزیون، یخچال ، رادیو، رایانه و … چون با این کار باتری ساعت زودتر خالی میشود. هر وقت ساعتتان کثیف شد یا جرم گرفت، با یک دستمال نرم و مرطوب آن را تمیز کنید. دشمن دیگر ساعت مچی، ضربه است.

موقع بازی و کار، مراقب ساعتتان باشید. ممکن است با یک ضربه، چرخدنده ها جا به جا شوند و ساعتتان خراب شود.

از کجا بفهمیم که ساعت مچی مان از سرب ساخته نشده است؟

اگر در ساعت مچیمان سرب به کار رفته باشد، بعد از مدّتی سیاه میشود. اگر مواد نامناسب دیگری در آن باشد، ساعتمان زرد یا مسی رنگ میشود.

موقع خرید به چه چیزهایی توجّه کنیم؟

قیمت ساعتهای مچی متفاوت است. مهمّ این است که ساعت ما، وقت را درست نشان بدهد و برای سلامتیمان هم ضرری نداشته باشد. شکل ساعت به سلیقه ی ما بستگی دارد؛ ولی صفحه های بزرگتر و روشن بهترند. بند ساعت اگر از«رِزین»، پلاستیک یا استیل باشد، بی ضرر است. بند چرمی در رطوبت خراب میشود و گاهی هم بوی بدی میگیرد.

ساعت مچي مردانه

ساعت مچي مردانه

ساعت مچي مردانه

ساعت

ساعت مچي مردانه

ساعت مچي مردانه

ساعت مچي مردانه

*

code

تمامی حقوق متعلق به سایت فارس لاو میباشد و کپی برداری از این سایت به هرصورت پیگرد قانونی دارد