خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶

حمایت از ما
رزرو اینترنتی هتل آپارتمان در مشهد
خانه » عکس » شيك ترين و جديدترين مدل هاي مانتو
شيك ترين و جديدترين مدل هاي مانتو

شيك ترين و جديدترين مدل هاي مانتو

شيك ترين و جديدترين مدل هاي مانتو

مانتو پوششی است که در ظاهر خانم ها نقش مهمی دارد و بخش اصلی پوشش بانوان را در خارج از منزل تشکیل میدهد. انتخاب یک مانتو مناسب میتواند در داشتن ظاهری به روز بسیار تاثیرگذار باشد.

انتخاب مدل مانتو کاملا بسته به سلیقه شماست، شما با در نظر گرفتن جدیدترین مدلها باید در نهایت انتخابی داشته باشید که برای قد، و اندامتان مناسب باشد. در اینجا به روزترین مدلهای مانتو ارائه شده است تا با در نظر گرفتن سلیقه، قد و اندامتان در انتخاب مدلی مناسب و برازنده از آنها ایده بگیرید.

مانتو

گذشته از انتخاب مدل شما باید در انتخاب سایز مانتوی خود دقت کنید. مانتو باید کاملا متناسب اندامتان بوده و بهترین تن خور را داشته باشد. مانتویی که بیش اندازه برایتان چسبان بوده و یا بیشتر از حد معمول برایتان آزاد باشد هرقدر هم زیبا و به روز باشد جلوه مناسبی نخواهد داشت و شما با این انتخاب موجب میشوید تا بدهیکل دیده شوید.

مانتو

رنگ مانتو مورد دیگری است که باید در انتخاب آن دقت به خرج دهید. در استفاده از رنگها اندامتان و رنگ پوستتان را در نظر بگیرید، افراد دارای پوست تیره دارند باید رنگ مانوتشان را طوری انتخاب کنند که با رنگ‌های تیره تضاد داشته باشد تا چهره را از یکنواختی بیرون آورده و باعث جذابیت بیشتر می‌گردد. رنگ‌های صورتی، سفید، خاکی، آبی ملایم، طوسی روشن به این افراد توصیه می‌شود و توصیه میشود از انتخاب رنگهایی مثل مشکی، قهوه‌ای تیره، فیروزه‌ای، سبز یشمی و قرمز تیره اجتناب کنند.

مانتو

برای افراد دارای پوست روشن رنگ‌هایی مثل آبی ملایم، قهوه‌ای، بژ، آبی سیر توصیه می‌شود و رنگ‌های قرمز، صورتی، نارنجی، زرد، ارغوانی و سفید و کرم مناسب آن‌ها نیست. این افراد باید از رنگ های خشن و روشن استفاده نمود تا تضاد کافی با رنگ پوست بوجود آید.

مانتو

افرادی که رنگ پوست‌شان نه تیره و نه روشن است،از آن جا که هر دو طیف رنگ روشن و تیره تضاد مناسبی با رنگ پوستشان ایجاد کند، بنابراینتقریبا می‌توانند از هر رنگ لباسی استفاده کنند. رنگ‌های بژ، آبی، سورمه‌ای، گندمی، مشکی، صورتی برای این افراد مناسب و رنگ‌های سبز، بنفش، قهوه‌ای تیره و قرمز و رنگ های نزدیک به پوست برای این افراد توصیه نمی‌شود.

مانتو

اگر شما قد کوتاه و لاغرید از پوشیدن مانتوهای خیلی بلند که شما را کوتاه تر نشان می دهند خودداری کنند. همچنین انتخاب مانتوهایی با راه های عمودی که باعث بلندتر دیده شدنمیشود برای این افراد انتخاب مناسبی است.

مانتو

اگر شما بلند قدید انتخاب لباسی که سر تا پا یک رنگ باشد باعث میشود بلندتر دیده شوید، پس اگر میخواهید خیلی بلند به نظر نیایید در انتخاب مانتو، شلوار و کفشتان از ترکیب رنگی مختلف استفاده کنید. همچنین مانتوهای کمردار که باعث خوش اندامتر دیده شدنتان میشود را میتوانید در انتخاب هایتان مدنظر قرار دهید.

مانتو

مانتوهای عروسکی که قدشان خیلی کوتاه باشد پاها را کشیده تر نشان میدهد، پس همانطور که بلند قدها باید از آن اجتناب کنند برای افراد کوتاه قد انتخاب مناسبی است.مانتو

توصیه میشود افراد چاق از پوشیدن مانتوهای کش و مانتوهای خیلی کوتاه خودداری کنند، مانتوهایی با راه راه ها و خطوط افقی که باعث چاق تر دیده شدن میشود برای این افراد توصیه نمیشود.

مانتو

مانتو

مانتو

مانتو

مانتو

مانتو

مانتو

مانتو

مانتو

مانتو

مانتو

مانتو

مانتومانتو

مانتو

مانتو

مانتومانتومانتو

مانتو

مانتو

 

 

*

code

تمامی حقوق متعلق به سایت فارس لاو میباشد و کپی برداری از این سایت به هرصورت پیگرد قانونی دارد