حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶

حمایت از ما
رزرو اینترنتی هتل آپارتمان در مشهد
خانه » اخبار هنرمندان » اخبار خواننده ها » رابطه ی جنیفر لوپز با دریک
رابطه ی جنیفر لوپز با دریک

رابطه ی جنیفر لوپز با دریک

رابطه ی جنیفر لوپز با دریک

جنیفر لوپز ۴۷ ساله و درک ۳۰ ساله به طور رسمی اعلام کردند که رابطه ای عاطفی و رمانتیک میان آنها پا گرفته است.اخیرا دریک رابطه خود را با ستاره مشهور هالیوودی، ریحانا، خاتمه داد و حال با جنیفر لوپز وارد رابطه عاطفی شده است

 

– جنیفر لوپز و دریک کارهای مشترک هنری زیادی با هم کرده اند و این طور به نظر می رسد که واقعا هم از این همکاری خوشحال و راضی هستند. آنها روزها و ساعات زیادی را با هم سپری می کردند و می توان گفت که تا حدودی رابطه کنونی آنها به خاطر شرایط کاری شان است. جنیفر و دریک به تازگی در حال ضبط یک موزیک ویدیو از خودشان هستند. احترامی که میان آنها وجود دارد غیر قابل توصیف است و نمی توان گفت که ارتباط آنها تنها جنبه عاطفی و عاشقانه دارد.

– جنیفر لوپز در حال برنامه ریزی برای اجرای سال نوی خود در میامی بود،پ اما در مصاحبه ای اعتراف کرد که دوست دارد زمان خود را در کنار خانوده اش بگذراند. به همین دلیل کنسرت خود را لغو کرد و ترجیح داد که زمان خود را در کنار عزیزانش در لاس وگاس، که مطمئنا دریک نیز یکی از آنهاست، بگذراند.
– جنیفر لوپز در اوت ۲۰۱۶ پس از گذشت ۵ سال از نامزدش کاسپر اسمارت جدا شد. البته گزارشات حاکی از آن است که این جدایی دوستانه و توافقی بوده است.

رابطه دریک و ریحانا، اگر چه سالها به طول انجامید اما رابطه سالمی نبود. آنها با هم درگیری های زیادی داشتند و هیچوقت هم به طور رسمی به رابطه عاشقانه شان اعتراف نکردند.

بنابراین، از آنجا که هر دوی آنها در دوران مجردی خود به سر می برند، شاید بتوانند زوج خوبی برای هم باشند.

– علاوه بر این که این دو ستاره در زمینه موسیقی با هم همکاری می کنند، گزارشات حاکی از آن است که دریک دو بار به کنسرت جنیفر لوپز در لاس وگاس رفته است. او همچنین یک بار کل یک رستوران را کرایه و جنیفر را به یک شام دو نفره دعوت کرد.

این دو ستاره برای شروع سال نو هیجان زده هستند و این طور به نظر می رسد که سال ۲۰۱۷ را در کنار یکدیگر خواهند گذراند. آنها نه تنها به عنوان همکار، بلکه به عنوان دو دوست نیز از کنار یکدیگر بودن لذت می برند. از آنجا که اخلاق دریک مورد تایید همگان است و او با جنیفر نیز با احترام زیادی برخورد می کند، حتما جنیفر نیز از این رابطه راضی خواهد بود و رابطه اش را جدی و جدی تر خواهد کرد.

– جنیفر لوپز ۴۷ و دریک ۳۰ سال دارد اما این اختلاف سنی برای آنها کوچک ترین اهمیتی ندارد، به خصوص برای جنیفر که نامزد قبلی اش هنگام جدایی تنها ۲۹ سال داشت. آنها هفته هاست که یکدیگر را ملاقات می کنند و آنچه برایشان مهم است نه اختلاف سنی، بلکه لحظات خوشی است که با یکدیگر تجربه می کنند.

– گزارشات حاکی از آن است که دریک در تصمیم خود برای برقراری یک رابطه عاشقانه با جنیفر جدی است. او حتی قبل تر از اینها با مادرش نیز در این باره صحبت کرده است. او می گوید:«من احساس می کنم که مرد زندگی جنیفر هستم و تمام لحظه هایی را که کنار او هستم، از ته دلم خوشحالم. من به مادرم هم گفته ام که تا به حال اینگونه از ته دل نخدیده بودم. جنیفر زندگی مرا دگرگون کرده است.» مهمتر از همه این که او به مادرش گفته که دوست دارد با جنیفر رابطه جدی تر داشته باشد. مادر دریک نیز که تا به حال همچین چیزی را از زبان پسرش نشنیده بود، با این تصمیم کاملا موافق است.

– دریک و جنیفر، هر دو عکس های مشترک خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند. در ۱۱ دسامبر ۲۰۱۶، جنیفر عکسی از خودشان را منتشر کرد و زیر آن نوشت:«دوستش دارم». دریک نیز همان عکس را در صفحه اش به اشتراک گذاشت. تمام اینها نشان دهنده آن است که این دو آگاهانه شروع رابطه عاشقانه و رمانتیک شان را اعلام کرده اند.

– ریحانا، نامزد قبلی دریک، پس از دیدن عکس مشترک دریک و جنیفر، هر دوی آنها را از صفحه شخصی خود در اینستاگرام حذف کرد. طرفداران ریحانا می گویند که او به شدت از این ماجرا عصبی است زیرا که تا چند ماه قبل با دریک در ارتباط بود.

-اگر چه ریحانا در ماه مارس برای جنیفر یک کفش پاشنه بلند و یادداشتی دوستانه فرستاده بود اما احتمالا با این ماجرا به شدت سورپرایز و پشیمان شده است. منبع موثقی می گوید:«ریحانا می دانست که دریک عاشق جنیفر است اما دیدن آن دو در کنار هم حسادت اش را برانگیخته است.»

– شان کامز، یا همان دیدی، که یکی از نامزدهای قبلی جنیفر لوپز بوده است، در مورد رابطه این دو ستاره با هم نظر مثبتی ندارد. او می گوید:«جنیفر لوپز یکی از بهترین ستاره های جهان است، من زنی به زیبایی او ندیده ام. دریک انتخاب خوبی برای او نیست. او تنها می خواهد از جنیفر سو استفاده و با او بازی کند. من مطمئنم که رابطه آنها دوام نخواهد داشت فقط امیدوارم که جنیفر هر چه زودتر این موضوع را بفهمد و قبل از این که از این رابطه ضربه ای بخورد، او را از زندگی اش بیرون بیاندازد.»

 


منببع:http://parslove.ir/jennifer-lopezs-relationship-with-drake/

*

code

تمامی حقوق متعلق به سایت فارس لاو میباشد و کپی برداری از این سایت به هرصورت پیگرد قانونی دارد