نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶

حمایت از ما
رزرو اینترنتی هتل آپارتمان در مشهد
خانه » متفرقه » چطور بدلیجات رنگ ثابت را تشخیص دهیم؟
چطور بدلیجات رنگ ثابت را تشخیص دهیم؟

چطور بدلیجات رنگ ثابت را تشخیص دهیم؟

چطور بدلیجات رنگ ثابت را تشخیص دهیم؟

نگهداری از روکش زیورآلات

این نکته را از یاد نبرید که روکش ها در اثر تماس زیاد با مواد شوینده شسته می شوند. اگر جواهرات شما روکش نداشته باشند، برق اولیه خود را از دست خواهند داد. پس برای اینکه جواهرات، بدلیجات و زیورآلات شما همیشه شبیه روز اول باشد، از زیاد شستن آنها خصوصا با مواد شوینده قوی خود داری کنید.

جواهر نقره ۹۲۵ واقعی متشکل از ۹۲٫۵۵ درصد نقره خالص و مابقی از نوعی آلیاژ ساخته شده که معمولا مس است. این روش با روش نقره اندود، که در آن یک لایه از نقره بر روی فلز یا آلیاژ دیگری قرار می گیرد، و می تواند به راحتی خراشیده و یا لکه دار شود متفاوت است. با انجام چند مرحله شما می توانید مطمئن شوید که جواهرات نقره استرلینگ شما واقعی است.

  • ساده ترین روش استفاده از یک آهنربا است. فلزات براق، مانند نقره، طلا و پلاتین مغناطیسی نیستند و جذب اهن ربا نمی شوند. یک قطعه از جواهر نقره را بردارید و آن را در نزدیکی یک آهنربا قرار دهید؛ اگر جواهر نقره به آهنربا متصل شد، پس آن نقره استرلینگ نیست. این فولاد ضد زنگ است که بسیار جلا خورده و مانند نقره به نظر می رسد.
  • روش دیگر ان است که یک پارچه نرم و سفید، را بر روی بخش کوچکی از جواهر نقره بکشید. اگر علائم سیاه و سفید بر روی پارچه ظاهر شد، آن انگشتر نقره ، استرلینگ نقره واقعی است. دلیل آن این است که نقره ۹۲۵ در معرض هوا اکسید می شود. به همین دلیل است که جواهر نقره در طول زمان کدر شده و اثر خفیفی از رنگ سیاه و سفید بر روی آن ظاهر می شود. این علائم سیاه و سفید به احتمال زیاد بوجود نمی آید اگر نقره استرلینگ واقعی نباشد.

منبع:http://parslove.ir/how-to-recognize-rhinestones-solid-color/

*

code

تمامی حقوق متعلق به سایت فارس لاو میباشد و کپی برداری از این سایت به هرصورت پیگرد قانونی دارد