کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶

حمایت از ما
رزرو اینترنتی هتل آپارتمان در مشهد
خانه » اخبار هنرمندان » پر فروش ترین بازیگر زن سال ۲۰۱۶ کیست؟
پر فروش ترین بازیگر زن سال ۲۰۱۶ کیست؟

پر فروش ترین بازیگر زن سال ۲۰۱۶ کیست؟

پر فروش ترین بازیگر زن سال ۲۰۱۶ کیست؟

اسکارلت جوهانسون پرفروش ترین بازیگر دنیا در سال ۲۰۱۶ اسکارلت جوهانسون Scarlett Johansson بازیگر زن هالیوود به عنوان پرفروش ترین بازیگر سال ۲۰۱۶۶ انتخاب شد .

سال ۲۰۱۶ به اتمام رسید و پرفروش ترین بازیگر سال ۲۰۱۶ به نام اسکارلت جوهانسون بازیگر زن هالیوود اختصاص یافت .

اسکارلت جوهانسون

اسکارلت جوهانسون بازیگر زن هالیوود در سال گذشته با فیلم هایی چون کاپیتان آمریکا : جنگ داخلی و درود بر سزار توانست یک میلیارد و دویست میلیون دلار فروش داشته باشد .

اسکارلت جوهانسون Scarlett Johansson متولد ۲۲ نوامبر ۱۹۸۴ در شهر نیویورک می باشد که هم اکنون در سن ۳۲ سالگی پرفروش ترین بازیگر دنیا شده است .

اسکارلت جوهانسون ستاره فیلم‌های ابرقهرمانی «مارول» و «دی‌سی‌کامیکس» در فهرست پرفروش‌ترین بازیگران سال صدرنشین شد.

نشریه فوربز فهرست پرفروش‌ترین بازیگران سال ۲۰۱۶ را منتشر کرد. در این فهرست اسکارلت جوهانسون در رده نخست قرار گرفته است.

فیلم‌های این بازیگر آمریکایی مانند «کاپیتان آمریکا:‌ جنگ داخلی» و «درود بر سزار» سال گذشته بیش از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار در گیشه فروش داشتند.

جوهانسون ۳۲ ساله در این فهرست بالاتر از کریس اوانز و رابرت داونی جونیور همبازی‌هایش در «کاپیتان آمریکا» قرار گرفت. فیلم‌های این دو بازیگر در یک سال گذشته یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون دلار فروش داشتند.

فوربز برای تهیه این فهرست فروش جهانی فیلم‌های این بازیگران را در نظر می‌گیرد.

بازیگران حاضر در این فهرست بیشتر در آثار ابرقهرمانی بازی کرده‌اند، که از میان آن‌ها می‌توان به مارگو رابی و ویل اسمیت بازیگران «جوخه انتحار»‌ اشاره کرد که به ترتیب در جایگاه چهارم و دهم قرار گرفته‌اند و رایان رینولدز بازیگر «دد پول» که رده هشتم را در اختیار دارد. ایمی آدامز، بن افلک و هنری کویل بازیگران «بتمن علیه سوپرمن» نیز به ترتیب در جایگاه پنجم، ششم و هفتم ایستاده‌اند.

در این میان فلیستی جونز بازیگر بریتانیایی نیز به لطف فروش خوب «روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان» به فهرست پرفروش‌ترین بازیگران سال راه یافت و در جایگاه نهم قرار گرفت. این بازیگر سال گذشته فیلم «دوزخ» (Inferno) را نیز بر پرده سینما داشت.


منبع:http://parslove.ir/2016-actress-who-is-selling/

*

code

تمامی حقوق متعلق به سایت فارس لاو میباشد و کپی برداری از این سایت به هرصورت پیگرد قانونی دارد